Colofon

Algemeen

MAMA Showroom
Witte de Withstraat 29 – 31
3012 BL Rotterdam
Nederland

MAMA Office
Boomgaardsstraat 69
3012 AX Rotterdam
Nederland

Post/Factuuradres
Postbus 23070
3001 KB Rotterdam
Nederland

E. info@thisismama.nl
T. +31 (0)10 233 20 22

Facturen verzenden naar: facturen@thisismama.nl

Staf

Directeur
Nathalie Hartjes / nathalie@thisismama.nl

Daily Manager
Kim de Haas / kim@thisismama.nl

Editor-in-Chief
Gari Koolen / gari@thisismama.nl

Talent Coordinator
Felicitas Lenz / felicitas@thisismama.nl

Technische afdeling
Ivo Sieben / ivo@thisismama.nl

Bestuur

Paulette Verbist (Voorzitter)
Bart van de Laak (Penningmeester)
Ilga Minjon (Secretaris)
Faye Holdert (Junior bestuurslid)
Leyla Eren
Abdi Youssuf

Extern

Huisstijl + website: HOAX
Soft- en hardware: Catching Media
Administratie: Force Finance

Auteursrecht

Alle teksten en afbeeldingen op Thisismama.nl zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet zonder toestemming worden gebruikt door anderen. Vraag gerust toestemming aan onze Editor-in-Chief.

Staat er een tekst of afbeelding op deze website waarvan verkeerde copyrights worden gebruikt, meld dit dan bij onze Editor-in-Chief.