Colofon

Algemeen

MaMA Showroom
Witte de Withstraat 29 – 31
3012 BL Rotterdam
Nederland

MaMA Office
Boomgaardsstraat 69
3012 XA Rotterdam
Nederland

Post/Factuuradres
Witte de Withstraat 29 – 31
3012 BL Rotterdam
Nederland

E. info@thisismama.nl
T. +31 (0)10 233 20 22

Facturen verzenden naar: facturen@thisismama.nl

Staf

Directeur
Judy Rambags / judy@thisismama.nl

 

Public Relations & Development
Nadine Rooij / nadine@thisismama.nl

 

Educatie & Talentontwikkeling
Felicitas Lenz / felicitas@thisismama.nl

 

Head of Content
Gitka te Poel / gitka@thisismama.nl

 

Productie
Charli Herrington / productie@thisismama.nl

 

Junior Communicatie
Fay Sekeris / communicatie@thisismama.nl

 

Office Medewerker
Elaine Nolten / office@thisismama.nl

 

Opbouw & Showroom onderhoud
Jelena Vilojitivec / jelena@thisismama.nl 

Bestuur

Vacature (Voorzitter)
Jeroen van Breughel (secretaris)
Faye Holdert (penningmeester)
Roxy Verwey
Hanneke Beynen
Eva van Diggelen

Bestuursfuncties worden onbezoldigd uitgevoerd. Het Rooster van aftreden bestuur is hier in te zien.

Extern

Huisstijl + website: HOAX
Soft- en hardware: Catching Media
Administratie: Force Finance

Fiscale gegevens

Bank: Triodos Bank NV
IBAN: NL66 TRIO 0338 6641 65
BIC/SWIFT: TRIONL2U
Statutaire naam: Stichting Public Art Squad
BTW: NL 8063.70.051.B.01
KvK: 24272758

Auteursrecht

MaMA heeft op al het tekst en beeld op thisismama.nl auteursrecht. Zonder schriftelijke toestemming mag de inhoud van de website niet worden (her)gebruikt. Neem gerust contact op met onze Editor-in-Chief voor het vragen van toestemming.

Voor zover bekend zijn voor alle gebruikte afbeeldingen op de website gebruiksrechten verleend. Toch kan het zijn dat er bij (vooral oudere) afbeeldingen een bronvermelding mist. Staat er een tekst of afbeelding op deze website waarvan verkeerde copyrights worden gebruikt, meld dit aan onze Editor-in-Chief. We rectificeren dan zo snel mogelijk. En weet dat we het niet kwaad bedoelden!

Voor meer informatie over auteursrecht in Nederland klik hier.

Website by HOAX Amsterdam