Young Asian Platform’s Queer Club neemt MaMA’s Rustruimte drie uur lang over met beats, ambacht en ontspanning.

Centraal staat een luistersessie van DJ’s HAIWA and YESAND, die een muziekaal onderonsje aangaan. In de intieme setting van de Rustruimte creëren zij een wereld van aandachtig luisteren en samenzijn. Er zijn ook eenvoudige knutselmaterialen en wol beschikbaar voor bezoekers om te breien, tekenen of gewoon even uit te rusten. Iedereen wordt aangemoedigd onafgemaakte projecten mee te nemen!

Tijdens deze drie uur kun je binnenkomen en weer vertrekken wanneer dat goed voelt. Je bent vrij om op je eigen tempo door de ruimte te bewegen. Door een warme en intieme omgeving te creëren, biedt Beats, Ambacht en Ontspanning een manier van queer joy die voortkomt uit zorg en intimiteit.

HAIWA

HAIWA woont in Utrecht en Den Haag en draait high-energy, downtempo, experimentele indie, electro en nog veel meer. Hun geluid komt voort uit gemeenschap, rafelrandjes en persoonlijke ervaringen, waarbij speelse texturen, nostalgie en queer vreugde samenkomen. Hun muziek creëert een moment van vertraging, ontspanning, rust en troost.

haiwa-export-2

YESAND

YESAND woont in Rotterdam en is een non-binaire, non-kunstenaar (voorlopig) die beweegt tussen jazz, industriële texturen, (hyper)pop, global dance en experimentele collages. Hen is geïnspireerd door bekende en onbekende niet-westerse klanken en hun sets zitten vol speelsheid, humor en verhalen. Na hun opleiding genderstudies ging hen aan het werk in het bedrijfsleven om kort daarna weer werkloos te worden.

Voor de Rustruimte creëert hen een geluidslandschap waar hooggevoelige geesten vrij kunnen ronddwalen of de geluiden kunnen volgen, waar die ook heen leiden. Je bent extra welkom als je worstelt met het gevoel niet productief of creatief genoeg te zijn of als je je verloren voelt in deze tijd en maatschappij.

yesand-pic-2-2
Website by HOAX Amsterdam